Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a
Отзывы
Рекомендую! 30 июня 2018 в 12:39

Врач уделил максимально много времени моей проблеме - рассмотрел ее с нескольких сторон. Не пытался от меня отделаться, как все остальные врачи, а очень внимательно подошел. Я осталась очень довольна.

Рекомендую! 22 июня 2018 в 12:22

Хотелось бы поблагодарить Сергея Анатольевича. Хочется отметить не только его квалификацию, но и его замечательное отношение к пациентам, умение разрядить обстановку. Очень рекомендую. Сергей Анатольевич сделает все на высочайшем уровне.

22 июня 2018 в 11:31

Я довольна очень, доктор все профессионально нам рассказал.

19 марта 2018 в 21:40

Ставив брекети в цій клініці у Валентини. звернувся через покупон, сказали, шо покупон можна не купувати а заплатити їм суму покупона+ціну брекетів, так і зробив. брекети поставили на дві щелепи за 30 хв, що мене вразило, мені не робили зліпків щоб зробити модель моїх хубів а поставили брекети відразу. носив брекети 9 місяців , раз в три тижні ходив наприйом і після кожного прийому мої зуби ставали ще кривішими і кривішими, брекети ломалися, а стоматолог говорив "все ок, це не суттєво, вони виконують свою функцію". кожного разу як гірше ставало, просився на прийом, дзвонив писав і не зовсім вічливо мене вислуховували. далі я пішов на консультацію до інших ортодонтів, вони дуже швидко розкритикували роботу мого стоматолога, сказали що брекети приклеєні всі криво і половина зламаних, що лікар мій не компетентний. харах я поміняв брекети в іншій лікарні і за місяць ситуація стала в 10 разів кращою ніж за 9 місяців лікування в цій лікарні! пишу для того, щоб уберегти інших потенційних майб

Напишите отзыв
Рекомендую
Отправить комментарий
Нажимая кнопку «Отправить комментарий», вы принимаете Правила размещения комментариев и даете согласие на обработку своих персональных данных .
На данном Веб-сайте используются файлы cookie. Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.